Lovecká sezona

25. května 2007 v 20:06 | L.

Lovecká sezóna

Lovecká sezóna začíná v kinech
Když medvěda grizzlyho začne otravovat jelen...
Lovecká sezóna začíná v kinech
Do života Booga, zdomácnělého medvěda grizzlyho bez jakýchkoliv schopností nutných k přežití v divočině, vtrhne jako uragán vychrtlý a upovídaný jelen Elliot.
Lovecká sezóna začíná v kinech
Když Elliot Booga přesvědčí, aby opustil svůj pohodlný domov v garáži správce parku a okusil, jak chutná život v opravdové přírodě, věci se rychle začnou vymykat kontrole. Oba hrdinové jsou pouhé tři dny před začátkem lovecké sezóny přemístěni do lesa, kde se musí co nejrychleji aklimatizovat. Oba musí udělat vše proto, aby se jim podařilo rychle sjednotit ostatní zvířata a získat les zpátky.
Lovecká sezóna začíná v kinech
"Základní myšlenka Lovecké sezóny mě napadla při čtení o těch divokých zvířatech, která žila na okraji oblíbených horských rekreačních resortů jako Ketchum, Idaho nebo Mammoth v Kalifornii a díky tomu do jisté míry zdomácněla," říká karikaturista Steve Moore. "Představoval jsem si, že by ta zvířata jednoho dne udělala něco, čím by hrozně rozzlobila lidi z města, a ti by je pak uspali a přemístili do divočiny. Vždycky mě zajímalo, co by se dělo pak. Tahle zvířata se po většinu života živila zbytky lidského jídla - jak by si asi dokázala poradit v opravdové přírodě?"
Lovecká sezóna začíná v kinech
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama