Červen 2007

Nelly Furtado

20. června 2007 v 16:38 | L.
Say it right

All good things

Timbaland-Promiscuous
Maneater

Gwen Stefani

20. června 2007 v 16:09 | L.
Wind Up
The sweet a scape
Hollaback Girl
Rich girl

What you waiting for?

Luxurious

Fergie

20. června 2007 v 15:51 | L.
Glamorous


My Humps

Křeččí videa

15. června 2007 v 21:09 | L.
velmi těžká hra...
no...to je aspoň běh ...co?
roztomiloučké..že?
taková malá svačinka...
prý křeček ta jedinou noc dokáže uběhnout až 4 kilometry....WOW

křeček...operní tanečnice


zamilovaní lidé

12. června 2007 v 19:38 | L.

počítadlo

11. června 2007 v 20:51 | Lidka |  →návštěvnost

TOPlist

Penderwickovi

6. června 2007 v 19:23 | L. |  Mé oblíbené knížky
Penderwickovi
Jeane Birdsald
Otec Penderwick a jeho čtyři dcery - zodpovědná a praktická Rosalinda, tvrdohlavá a divoká Skye, zasněná a tvořivá Jane a malá stydlivá Batty - vyrážejí každé léto na prázdniny. Tentokrát je však místo zchátralé chaty čeká krásná usedlost Arundel, tajuplné zahrady, půdy plné pokladů, ochočení králíci a kuchařka, která peče nejlepší perníčky v Massachusetts. Ale hlavně nový kamarád Jeffrey Tifton, který má jedinou vadu - svou nesnesitelnou matku. Paní Tiftonová se snaží dětem zkazit každé dobrodružství a zábavu, ale proti sestrám Penderwickovým nemá šanci. Na tohle léto určitě nikdo z nich nezapomene!

Kresby

1. června 2007 v 19:53 | L.
Obrázek “http://www.email.cz/getAttachment?session=S%FC%88%CD%3F1%7F%BA%07%7D%5D9%BC%FDZ%04%84%05%A8%B7%7D%D6%C3%8A%E5%7E%E6%26%8F%18%92%5E3%D7%F5%F1h%81%40/%B03%E1%DD%E0%1FgX%F1%9B%1F%CD%3C%C0%27t%B2%1E%20%AA%A1q%94%22%D4X%E4%EF%9Ayv02%B6%B2%AAy%ADQU%7D%A7a%D7D%1C%923%9D%7E%7Bd%F5%DF%5B%2B%81%98%1B%5E%AD%EA%B6%40%5C%3B%7Bl%A9ep%FD” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Bylo nebylo
gatos018.gif
Penny Parker
Penny Parker
Grizzley Bear

Dívka dvou světů

1. června 2007 v 19:26 | L. |  Mé oblíbené knížky
Dívka dvou světů
Autor:
Pierre Bottero





Třináctiletá Camille žije s nelaskavými adoptivními rodiči a má jen jednoho věrného přítele, černouška Salima z chudinské čtvrti. Jednoho dne Camille zcela náhodou zjistí, že se dokáže přemístit do jiného, paralelního světa. Zde se dozví, že má staršího bratra Akira a že skuteční rodiče je umístili do našeho světa, aby jim zachránili život. Lidem v jiném světě hrozí nebezpečí, jedinou nadějí je pro ně Akiro se svými neobyčejnými schopnosti. Ewilan, jak se jí říká v jiném světě, se ho vydá hledat.........a jestli se chcete dozvědět víc, tak si ji musíte přečíst...je to užasná kniha-napínavá a plná dobrodružství a určitě vás překvapí konec této knihy jako mě
.

Elyonova země

1. června 2007 v 19:16 Mé oblíbené knížky
Elyonova země

Kniha 3.

Desáté město

Carman, Patrick

Elyonova země III - Desáté město
Staré zlo. Nové nebezpečí.
Osud země závisí na odvážné dívce. A je to tady. Závěrečný souboj. Na jedné straně zloduch Victor Grindall a jeho děsivý pán, uvězněný Abaddon, na straně druhé třináctiletá dívka jménem Alexa, v jejíchž rukách je osud Elyonovy země.
Má-li zvítězit dobro, musí Alexa najít způsob, jak přeplout Osamělé moře, zachránit kamaráda Yipese a objevit záhadné Desáté město.
Cestou je napadána ze všech stran, zradí ji blízká bytost a v závěrečné bitvě je v sázce úplně všechno. Dojde i k odhalení velkého tajemství. V těch chvílích se Alexa stává skutečnou hrdinkou...

Všude tam, kde se oceán setkává se zemí, kde útesy jsou tajemné a skály rozeklané, leží Elyonova země plná magických tajemství. Alexa má její osud ve svých rukou. Má-li zvítězit dobro, musí najít Desáté město a odhalit velké tajemství. Dokáže Alexa splnit poslání, pro něž byla vyvolena? Poslání, které rozhodne o osudu Elyonovy země a všech, kdo v ní žijí? Poznejte prokletí, které sahá hluboko do minulosti.


Elyonova země

Kniha 2.

Trnité údolí

Carman, Patrick

Staré zlo.Nové nebezpečí

Elyonova země II - Trnité údolí

Alexa Daleyová se domnívala, že poté, co zvítězila nad člověkem, který ohrožoval město Bridewell zevnitř, skončí i veškeré problémy.
Teď, když jsou hradby kolem jejich země stržené, se však objevuje nové, nečekané nebezpečí zvenčí. Alexa se zaplete do zápasu, který ohrožuje nejen její život, a v němž má hrát klíčovou roli.
Zlověstné síly se projevují překvapivým a ohavným způsobem a jejich cílem je zahalit zemi temnotou. Aby Alexa a její přátelé pomohli dobru zlo porazit a vrátit zemi klid a mír, musí riskovat mnohem víc, než kdy dřív - poradit si s nestvůrnými obry, krvežíznivými netopýry, vyhladovělými zdivočelými psy a mimořádně ďábelským zloduchem.
zrovna teď tu knížku čtu a jsem z ní moc šťastná, protože je to napínavé dobrodružství a každý okamžik kdy je možno si ji přečíst, se do ní pustím s obrovskou zvědavostí co bude dál.....

Elyonova země

Kniha 1.

Temné hory

Carman, Patrick

Elyonova země I - Temné hory

Dvanáctiletá Alexa tráví s otcem léto v městečku Bridewell. Těší se, že ho důkladněji prozkoumá, hlavně jeho pozoruhodnou knihovnu a labyrint chodeb a místností v domě, kde jsou ubytovaní. Také touží zjistit, co se skrývá za hradbami, které byly vystavěny kolem města i přístupových cest na obranu před neznámým zlem z okolních Temných pahorků, zlem, kterého se obávají všichni obyvatelé města.
Podaří se jí poodhalit tajemství a zjistí, že se jedná o události vztahující se hluboko do minulosti. Získá nečekané nové schopnosti a s jejich pomocí se snaží odvrátit nebezpečí, které by mohlo zničit všechno, co je jí drahé, a navždy změnit Elyonovu zemi.
Je to nádhernákniha plných dobrodružství a napínavých okamžiků....když tu knížku čtu, tak se cítím jako kdybych byla tou Alexou a prožívala to dobrodružství...je to asi nejlepší knížka, kterou jsem kdy četla...a určitě vám ji můžu doporučit
Všude, kde se oceán setkává se zemí, kde útesy jsou tajemné a skály rozeklané, tam leží Elyonova země plná magických tajemství. Odhalte společně s Alexou, co se skrývá za hradbami, které chrání město před zlem z okolních Temných hor! Dokáže sama čelit tajemným silám, které se kupily po celá staletí? Poznejte prokletí, které sahá hluboko do minulosti, v nové fantasy trilogii.
a teď taky něco o autorovi
Patrick Carman začal vyprávět příběh svým dcerkám před spaním. Hlavní postavy a místa však brzy začaly žít vlastním životem, a tak se zrodila Elyonova země.
Předtím, než napsal tento svůj první román, pomáhal vytvářet stolní hry, webové stránky a výukové i hudební programy, které se hrají na mnoha rozhlasových stanicích po celém světě.
Žije na severozápadě Spojených států s manželkou a dvěma dcerkami.