Září 2008


double

25. září 2008 v 16:33 | Lidka7 |  pictíkysem tadýýýýýýý

22. září 2008 v 16:02 | Lidka7 |  My diary
Tak....jenom zkráceně...nemám moc času...
Bylo to skvělý. Nejvíc se mi asi líbily Františkovy lázně, ale v Mariánských zase měli nejlepší oplatky kolonády x) a teď tady zrovna jeden čokoládovej jím. Moc se mi nelíbily Karlovy...bylo to tam takový špinavý a vůbec se to nemohlo rovnat Františkovejm, pač tam byly krásný barevný domy a čisto :). Trochu mě aštvalo, že sme nejeli žádným moderním minibusem, ale nejvíc straym...prej ho nesehnali..njn a zase sem bya spokojená s hotelem, ve kterym sme byli ubytovaní.....moc pěknej a hlavně tam bylo teploučko a měli i dobrý jídla.
tak já už musim papa :)

slyšte slyšte(trapnej nadpis, ale jako já už newim, co sem mám furt psát)

19. září 2008 v 19:52 | Lidka7 |  My diary

Pondělí-úterý-středa-čtvrtek: kosa nejvíc...celej tejden...chjo!1000!...
Jinak jak se máte lidičky?? normálka ve čtvrtek sme psali písemku z fyziky.....moje 1. písemka na gymplu...tak sem zvědavá mno..ale bylo to celkem těžký..a v úterý sem dostala mou první známku z výtvarky!122!1...sice je to jen výtvarka, ale aspoň něco když už xD..
Pátek: ve škole nic moc....s tělákem sme naštěstí nešly ven!658!, a nakonec těch 7 hodin uteklo celkem rychle...odpoledne sme jeli na babiččinu oslavu(80) a tam sem si našmákla:-Pdorta a takovejch těch cukrovinek. A i vínečko bílé sem měla...moc dobrý*THUMBS UP*. Sice sem toho nevypila moc, ale stačilo to na to, že mě pak bylo hezky teploučko a když jsem pak šla ven, stačila mi jen mikča!929!. A to hlavní, co jsem vám chtěla sdělit:
zítra ráno v 03:00 vstávám a jedu s našima a Eliškou(sestrou) na zájezd do Karlových Varů, pak do Františkových Lázní, Mariánských, atd....Moc se tam těšim!989!...ikdyž budu muset vstávat tak brzo, nasednu pak do krásnýho moderního mikrobusku a pofrčíme...a já mám takový mikrobusy strašně ráda:o), pač když je venku zima, tak ve vnitř máte krásně útulno a teploučko[:-}. A vrátím se až v neděli pozdě večer, tak už nestihnu dát článek. Ale pak vám určo napíšu, jaký to bylo. Teď půjdu oběhnout SB a půjdu brzo spát, abych to zítra nějak přežila!811!.
Flashing Colorful Quotes
Lidka7


Neděle

14. září 2008 v 19:28 | Lidka7 |  My diary
ahoj SB♥ a všichni ostatnísmileys
Téda řeknu vám, že venku je fakt pěkná kosa...celej den!1000!. Ráno sem byla v souboru a nacvičovali jsme starý písničky ještě z jara. Tohle byl zas 1. sborový den ve škol. roce...a taky to tak vypadalo...jako sbor sme nebyli vůbec sehraný a dělali sme s kámoškama blbosti:-]...což bylo prima. Jenže pak přišla řada na nástroje a já samozřejmě musela vybalit housle!780!(a to sem celý prázdky do sboru nezkoušela!122!). Ale nějak sem to dala no....taaak a z teplý mýstnosti sem pak vešla do největší kosy na světě:-S. To sem šla s kámoškou ještě asi 10 min na autobus a tam sme samozřejmě čekali asi ještě dalších 15 min, než přjede...no hrůůza1006. UF! za chvilku sem byla doma v teplouuučku[:-}. Na oběd sme měli novinku!989!→ kuře s broskví a rýží...jako mamka je ta nej kuchařka na světě...bylo to straaašně dobrý:-P. No..a uběhlo odpoledne a my sme jeli odvíst bráchu na autobusák a před tím sme si ještě vyrazili do intersparu. My sme tam totiž byli ještě dopoledne a to mamka chtěla ve sportě nějaký boty, ale pak si to rozmyslela a jeli sme domů...jo a já sem v tom sportě zahlídla bezva mikču..tak sem si říkala, že kdybysme tam ještě někdy v brzký době jeli, tak bych si ju asi koupila. A přání se mi vyplnilo!105!. Jak sme tam odpol. jeli ,tak mamka si ty boty nakonec koupila a mě koupila i tu mikču, takže sem nejvíc happy!658!(ale 50 kč sem jí na to dala)........jo jo jo...jenže teď mi ta nálada klesla, pač sem zjistila, že se ještě musim učit 4 strany do zemplu..a bacha na to!→ 4 velký strany A4!1114!...a mám největší stres ze zkoušení..jako fakt..tak mi držte palce..radši se hned půjdu šprtatK prasknutí *454*. Ještě bleskurychle oběhnu SB♥ a pak mě tu máte asi zase až ve čtvrtek...víte přece, jak je to s tou mou školou...tak se mějte všicííí.Tlučící srdce *15*

diplomky

14. září 2008 v 18:38 | Lidka7 |  od SBéček
od PetulQy :))) ↑

nééééé...já chcu eště léééto!!

13. září 2008 v 15:38 | Lidka7 |  My diary
Tak..se vám tu dnes trošku rozepíšu xD
Pátek...ve škole mě čekala konverzace s domorodým učitelem angličtiny z jižní Afriky!989!. Jako byla s ním sranda a náhodou sem mu i docela rozumněla!929!. Jo...a pak jsem měla mou první dvouhodinovku tělocviku..na tělák sem se doost těšila, ale zrovna mě bolelo břicho, a tak sem si to moc neužila!851!. Uběhlo to docela rychle a byl konec školy. Potom jsem šla do centrály se naobědvad a pak jakože půjdu na autobus tak, abych ho s tihla ve 14:45. Příjdu tam o dvě minuty dřív a on mi najednou před nosem ujede:-(((..a ještě na mě z aoutobusu mává mamka..no a aby toho nebylo málo, tak mě pak volala na mobil, proč sem tam tak stála a nenastoupila sem za ní...a já jí tam musela vysvětlovat, že sem tam nestála, ale že sem právě doběhla v tý chvíly, kdy mi právě ujel:-(. Tak...a když sem konečně přijela dom, tak jsem zjistila, že za 5 min mi jede autobus do kroužku..tak samozřejmě zase valim, abych to stihla a když příjdu k zastávce, tak on si klidně přijede o 4 min. pozdějc...no nic...za druhou zastávkou na mě měla čekat kámoška, že spolu pudem pěcha...taky, že čekala, ale že prej musí hlídat bráchu, pač její roiče ještě nepřijeli...tak sme tam asi 20 min. čekali a potom sme se konečně vydali do kroužku...skoro přesně sme přišli. Pak sem ještě jela na jednu akci a asi okolo osmý večer sem byla doma.
Sobota...vstala sem něco okolo osmé, ale nechtělo sem i vylízat z postele, tak jsem tam byla ještě asi do devíti. Dneska mě čekalo: vyčistit křečkům a utřít prach...jakmile jsem však vylezla ven z domu, abych si zašla do kůlny pro piliny, úplně sem se otřásla zimou. Venku foukal ledový výtr a naše kočky byly schoulený do klubíčka a vyhřívaly se na sluníčku...to byl na ně krásnej pohled%-)...Ale ten vítr byl hroozně ledovej...skoro jak v zimě*STOP*.......a přitom svítilo krásně slunko..měla sem co dělat, abych nezmrzla. Za chvilku sem byla doma a tam bylo naštěstí krásně teploučko:-P. Dneska sem měla nějak velkou fantasii a křečkům sem ze sena vyrobila takovou malou komůrku, že když došli až nakonec, našli tam zrníčka a byli schovaní v takový slaměný mističce!989!. Jakmile jsem je však strčila do klece, okamžitě si tam vlezli a všechno rozšťourali8-O), a tak bylo po mé tajné skrýši na zrníčka:-]...ale já ty moje malý křečíčky mám hrozně rádaTlučící srdce *15*..vždycky, když je mi smutno, tak mě rozesmějou tím, jak vyvádijou a dělaj blbosti!811!. Taak, pak jsem se vrhla na ten prach, ale jako nebylo to tak hrozný!780!. Mno a ještě sem si nachystala do školy a potom byl oběěd. mňam:-P. tak..už sem toho napsala dooost, tak se mějte pá♥

btw v menu mi přibyl new odkaz→ cool doplňky, tak se mrkněte :))

skvělý nápisy

13. září 2008 v 14:55 pictíky
Flashing Colorful Quotes
ZDROJ: HolcicQA

chjo..začíná to bejt pěkná dřina...

11. září 2008 v 15:46 | Lidka7 |  My diary
Tak jsem tu na malý moment...jinak zase poběžím, pač mám ještě jeden kroužek..
Jinak s tou školou je to hrozný...jako toho učení fakt bude..a kdyby to bylo jen učení..k tomu všemu je to ještě těžký...njn ale to je pstě gympl.....ale na druhou stranu sem ráda, že tam sem..máme skvělý lidi ve třídě....a tak.....tak já teda už pudu oběhnout SB♥......ju?
tak pa..zase někdy jindy..třeba o víkendu budu mít čas..snad
Navstevnost za minuly tyden (1.9. 2008 - 7.9. 2008) je:
Pondeli: 122
Utery: 30
Streda: 21
Ctvrtek: 15
Patek: 145
Sobota: 49
Nedele: 189
Celkem: 571


tak..bude malinká změna bohužel k horšímu x(

7. září 2008 v 18:24 | Lidka7 |  My diary
Tak..
Jak už si všichni víte, začala škola..teď sem byla na adapťáku...to bylo v pohodě..jenže jak teď bude škola..a já sem na gymplu, tak bude strašně mooc učení a budu muset kompl omezit...třídní už nám zadal povinnou četbu na celej rok...a to taky něco zabere a do toho ještě ty moje kroužky a 2x za týden 9 hodin...to je fakt moc...navíc teď na jetixu začaly dávat konečně nový díly z h2o a chtěla bych je vidět všechny a to mi ještě bude stát úsilí přemlovat mamku, aby mi to dovolila xD...jo a aby toho nebylo moc, tak se pravidělně koukám na Ordinaci..takže s tím přemlouváním to bude horší...doufám, že mě chápete a myslim, že nebududu sama. kdo bude psát na blog o tom, že to nebude stíhat!
PPS: aspoň 3x za týden určo přidám aspoň jeden článek (nebojte..tak hrozný to zas nebude xD)
PS: mějte se a smějte se....vždyť život školou nekončí..teprve začíná!!...a tak se hezky učte!!

bublinky2

7. září 2008 v 18:09 pixelky
1.sada:
2.sada:
3.sada: bye.gif image by Saliskoampf.gif image by Saliskoeh.gif image by Saliskofuck.gif image by Saliskohehe.gif image by Saliskohey.gif image by Saliskohmm-1.gif image by Saliskohuh-2.gif image by Saliskoiloveyou.gif image by Saliskolove-7.gif image by Saliskomwah.gif image by Saliskopst.gif image by Saliskorofl.gif image by Saliskouy.gif image by Saliskoyeah.gif image by Salisko

adapťák 4ever !!!

5. září 2008 v 20:00 | Lidka7 |  My diary
Tááák děti ahoooooooooj
V úterý ještě před odjezdem sem vám chtěla napsat, ale už sem to nestihla, tak to doufám pochopíte, že sem sem nemohla psát...jako jinak dík za pochvalu designu :))..taky z něj mám mega radost
Sem z toho adapťáku upa nadšená...třídní učitel je bezvadnej...normálně když jsme s holkama jen tak z legrace řekly, že máme chuť na pizzu, tak on fakt druhej den přivezl asi 6 bo 7 velkejch pizz...fakt nejvíc hodnej...tak je to ale nejlepší učitel na škole:)...jo a taky hraje wow (World of Warcraft)
Pstě mám z toho krásnej pocit a už se těším na pondělí, až se zase se všema setkám...ikdyž už se budem učit...
•mějte se papa:)

Žabičky :)

5. září 2008 v 19:58 avatars

new design Hoops and YoYo

1. září 2008 v 21:02 | Lidka7 |  →about mee
Tak tenhle se mi fakt líbí, korát mě štve, že se něco zvrtlo v blog.cz a nemám oddělený články a komentáře mám upa jinde :(..a bohužel mi sem nejde zobrazit vyfocenej, takže vám ho nemůžu ukázat na fotce..ale snad se vám ukáže tak jak má být :). Jinka všimli ste si, že změnili blog.cz?? mě se to teď líbí víc a jak jsou na blozích u těch komentářů ty dopisy, tak to se mi taky moooc líbí...vám?

1. září 1. den v 1.A

1. září 2008 v 16:18 | Lidka7 |  My diary
Tak jak to dneska byloo?...
Vzbudila jsem se jako každej rok o něco dřív a vstávala jsem v 6: 37 :). O půl a něco jsem vyjela s našima a ségrou z domu a jeli jsme městem až ke škole a mezitím jsem viděla pár mých budoucích spoluaček, jak jdou přes přechod. Do třídy jsem s kámoškama dorazila jako poslední, pač jsme si mysleli, že máme čekat na novýho třídního a na ostatní děcka....a my tam příjdem poslední a k tomu všemu na nás zbydou jen první lavice x(....tak co sme mohli dělat. Asi za 10 minut sedění a blábolení s kámoškama přišel náš nový třídní a začal nám podávat takový ty bšžný informace....ale jako byla jsem z něj upa nadšená, pač on je strašně vtipnej a je to nejvíc optimista x realista xD. Když to všechno skončilo, tak jsem se sešla se ségrou a vyměnili jsme si zážitky při cestě do fora, kde jsme si museli zařídit nauku a já housle a Eliška klavír..jo a před tím jsme ještě byly v centrále si zařídit obědy....a pak jsme konečně jeli dom....
Myslím, že budem ve třídě dobrej kolektiv a že se na adapťáku, na kterej odjíždíme zítra, skvěle seznámíme :)...a jak ste se měli vy dneska?? :)
PS: udělám new design :)

25.8. 2008 - 31.8. 2008

1. září 2008 v 15:20 | Lidka7 |  →návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (25.8. 2008 - 31.8. 2008) je:
Pondeli: 236
Utery: 197
Streda: 142
Ctvrtek: 204
Patek: 34
Sobota: 194
Nedele: 200

Celkem: 1207
wow tak to jsem dosti překvapena..děkujůůů :)